Škola v přírodě (druháci)

Naši žáci druháci se v polovině května vydali za velkým dobrodružstvím do kouzelného prostředí Borovinky u Domanína.

Zvláště pro žáky ze třídy 2. A byl pobyt v přírodě na tři dny prvním opravdovým zážitkem. Těšili se samozřejmě všichni, ale onemocnění některým zabránilo se pobytu účastnit. Velice pěkná prohlídka byla v areálu Eden, kde se děti pobavily a potěšily s domácími zvířaty, poznaly různá řemesla, a také, jak se žilo dříve ve vesnických obydlích. Jelikož nám počasí přálo, užívali jsme si sportování, minigolfu, hledání pokladu a různých soutěží a her. I na učení nám zbyl čas. Také jsme vyrobili maminkám ke Dni matek kytičku pro potěšení. Všichni jsme si pobyt užili, prožili jsme pár dnů mimo školu a svoji rodinu. Tímto jsme se více osamostatnili a poznali se lépe navzájem. Domů jsme si odváželi mnoho nezapomenutelných zážitků.


Zobrazení: Alba | Podle data

Škola v přírodě (druháci)


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor