Školní kolo konverzační soutěže z anglického jazyka

Na konci ledna proběhla na druhém stupni již tradiční konverzační soutěž v angličtině.

Žáci změřili své dovednosti v poslechu s porozuměním, krátce se představili, zodpověděli záludné dotazy poroty, popisovali obrázek a řešili situaci z běžného života, případně konverzovali ve dvojici na zadané téma. V kategorii A1 (6. a 7. ročník) byli všichni pečlivě připraveni a šesťáci nasbírali cenné zkušenosti do dalších let. V kategorii A2 (8. a 9. ročník) byla úroveň soutěžících na velmi vysoké úrovni, všichni žáci již dovedou v angličtině nejen plynule komunikovat, ale i myslet. Výkony soutěžících v této kategorii byly tak vyrovnané, že bylo nesmírně těžké nejen vybrat postupující do okresního kola, ale i určit celkové pořadí. Všem soutěžícím děkujeme za to, že dělají něco navíc a nebojí se své dovednosti prezentovat. Do okresního kola v Třebíči postupují první dva v každé kategorii.

A1   1. Martin Hošťálek

        2. Vnislav Knapík

        3. Radek Pospíšil

 

A2  1. Jíří Polehla

       2. Nela Soukupová

       2. David Hošek

       3. Sára Kovaříková

 

Celkové výsledky: A1A2

 


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta