UŽ KVETOU…, JARO JE TU…

Ptáte se co? No přeci KONIKLECE.

Koniklec je nízká až středně vysoká trsnatá rostlina, převážně s ochlupenými listy i lodyhami. Změnou přírodních podmínek dochází i k úbytku jednotlivých druhů koniklece v přírodě, proto jsou všechny druhy rostoucí v České republice chráněny.

Prvňáčci a druháčci se ve výuce prvouky vydali pozorovat probouzející se jarní přírodu. Jelikož nedaleko nás se rozkládá evropsky významná lokalita, přírodní památka, naše kroky vedly přímo sem. Opatrně jsme si je prohlédli a měli jsme radost, že jsme je našli. Jsou nádherné.


Zobrazení: Alba | Podle data

Koniklec


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor