Výměnný pobyt Medzilaborce

Ve dnech od 23. do 26. dubna jsme po delší pauze přivítali návštěvu z partnerské školy z Medzilaborců. Přivítání slovenských žáků bylo srdečné a každý z nich našel na čtyři dny novou rodinu.

Společně s českými kamarády zažili ve středu vyučování v naší škole. Další program zahrnoval divadelní představení, odpolední neformální setkání s vědomostními kvízy a chemickými pokusy. Čtvrtek patřil turistice a poznávání místních památek. Prošli jsme soubor kovaných znamení zvěrokruhu, zastavili jsme se na barokním mostě, v kostele sv. Jana Křtitele a na zámku absolvovali poutavou prohlídku. Ve spolupráci s DDM byl zajištěno sportovní dopoledne. Pomyslnou tečkou za výměnným pobytem byla diskotéka pro žáky obou náměšťských i slovenských škol, která měla velmi dobré ohlasy. Společně strávený čas utužil vazby mezi námi. Všem, kteří se jakkoli podíleli na zajištění programu, děkujeme za skvělou práci.


Zobrazení: Alba | Podle data

Výměnný pobyt Medzilaborce


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš