Výuková pracoviště Hotelové školy Třebíč

Ve středu 28. 11. navštívili žáci devátých tříd v rámci oborových exkurzí zaměřených na volbu povolání výukové pracoviště v Náměšti nad Oslavou, které spadá pod Obchodní akademii a Hotelovou školu v Třebíči.

V úvodu byli seznámeni se studijními a učebními obory, podmínkami studia a v neposlední řadě s možnostmi dalšího uplatnění. Nejatraktivnější pro ně ale byla návštěva jednotlivých pracovišť. Prošli ukázkami slavnostního stolování, nechali se zkrášlit v kadeřnictví a nejvíce je zaujala možnost namíchat si pod dohledem starších kolegů nejrůznější nealkoholické nápoje, které samozřejmě každý ochutnal. Od studentů grafických oborů si mnozí nejen nechali vysvětlit jejich práci, ale odnesli si domů i fotografie ze své návštěvy. 


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina