Spaní ve škole 2. B

Středa 10. červen patřil II.B a večernímu dobrodružství. I když počasí nepřálo, vůbec to nevadilo. Dobrodružství ve škole mohlo začít. Děti si v úvodu zahrály na detektivy a společně vyluštily pomocí indicií, kdo způsobil sušenkovou loupež. Potom si upekly "nejlepší pizzu" - jak děti večeři nazvaly.  Než se pizza upekla, zahráli jsme si společně schovávanou v šatně. Po večeři čekal na děti poklad. Nechyběla ani pohádka a taneček na dobrou noc. Ráno na děti čekala úžasná snídaně, kterou dětem napekly maminky. Poslední aktivitou byly hry s bublifuky, protože se počasí umoudřilo. Společné chvíle se nám vydařily a těšíme se, co nás čeká příští rok.