Adventní tvoření rodičů s dětmi

V úterý 26.11. 2019 praskala jedna z tříd ZŠ Husova ve svých základech.

V 16.00 h.se tam sešli žáci 4.B se svými rodiči, především s maminkami a některými babičkami a tetami, aby se společně naladili do nadcházejících adventních dní a vyrobili si nějakou krásnou - typickou i méně typickou dekoraci do svých domovů. Tvoření proběhlo v rámci Šablon II. Odpoledne bylo velice příjemné, inspirativní a všichni jsme si je opravdu užili. Velké poděkování patří paní Petře Pokorné, která přijala naše pozvání, a jako odbornice na svém místě nás celým tvořením provázela.

Každý si tak mohl domů odnést nádherná aranžmá a my se již můžeme těšit třeba zase někdy příště na  některé z dalších tvořivých dílniček.

"Kéž adventní čas připraví nás na dobu vánoční a každé srdce zahoří láskou, porozuměním a vzájemnou touhou být si zase o kousek blíž..."