Běh Matyáše Žďárského

V sobotu 10. září se na hasičském hřišti v Kožichovicích u Třebíče konal již XXX. ročník běžeckého závodu „Běh Matyáše Žďárského“.

Počasí závodníkům přálo, a tak nic nebránilo tomu, aby si závod náležitě užili. Naši školu reprezentovalo 6 žáků. Nejlépe si vedli Ondřej Kopuletý a Martin Krčál, kteří svoji kategorii vyhráli a domů si odvezli zlatý pohár. Pro stříbrný pohár si doběhli Filip Kopuletý a Jaroslav Chlanda. Elen Běhalová obsadila krásné čtvrté místo a Hedvika Chlandová 9. místo. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších vydařených výkonů.


Zobrazení: Alba | Podle data

Běh Matyáše Žďárského


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina