Exkurze třeťáků na MěÚ v Náměšti nad Oslavou

V pátek 18. října 2019 jsme měli domluvenou exkurzi na místním městském úřadě.

Přivítal nás místostarosta města pan Ing. Jan Kotačka, který dětem přiměřenou formou objasnil práci starosty, místostarosty, činnost městské rady a zastupitelstva i strukturu městského úřadu. Poté následovala beseda, při které pan místostarosta odpovídal na dotazy, které děti zajímaly. Následovala hra, kterou pro děti pečlivě připravil. Děti plnily zadané úkoly, které musely za spoluúčasti zaměstnanců jednotlivých odborů splnit. Za správné řešení obdržely odměny. Nakonec navštívily kancelář starosty města, kde si prohlédly různé prapory. Celkovou odměnou jim byl výhled na náměstí z balkonu radnice. Děti si odnesly spoustu zajímavých i poučných informací.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor