PODZIM NA HUSOVCE

Ve čtvrtek 17. října proběhla na školní zahradě akce s názvem PODZIM NA HUSOVCE. Senátoři za pomoci učitelů připravili odpoledne plné zábavy, her, soutěží a vyrábění na školní zahradě.

Poskládali jsme si papírové draky, louskali oříšky, závodili s kolečkem a ve skocích v pytli, odpalovali jsme vodní rakety, poznávali houby, nakoukli do tajů myslivosti a mnoho dalšího. Nechyběl ani táborák a opékání špekáčků. Zvláštní poděkování si zaslouží maminky, které na pozemku pomáhaly zasadit nové rostliny a také žáci 5.A a jejich šikovní tatínkové. Ti na podnět paní učitelky Burianové postavili krásné hmyzí hotely, které nám od teď zdobí školní zahradu. Počasí nám přálo a všichni jsme si tento den moc užili. Na dobrovolném vstupném jsme vybrali 3814 kč a tato částka poputuje na konto DOBRÉHO ANDĚLA. Moc děkujeme!

Akce byla podpořena z Fondu Vysočiny – projekt Respektujeme přírodu


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor