Poděkování a informace pro rodiče.

Mgr. Věra Špačková, ředitelka školy
Poděkování a informace pro rodiče.

Vážení rodiče.

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za dosavadní spolupráci, Vaše nasazení a zájem o vzdělání Vašich dětí. Jsme si všichni vědomi toho, že celá situace je pro Vás náročná. Domácí vzdělávání je pro Vás nové, stejně tak jako pro nás distanční výuka. Je pro nás velkou výzvou k osobnímu posunu především ve využívání informační technologie.

V průběhu března jste se společně se svými dětmi prokousávali denním používáním Školy Online, zavádění režimu pro děti a kontrole jejich práce. Snažíme se Vám celou situaci ulehčit, proto si dovolím pár bodů pro přehlednost a jednotnost:

 1. Úkoly budou vyučující zadávat pouze přes Školu Online, abyste měli zadání pro všechny předměty na jednom místě.
 2. Úkoly budou vyučující zadávat v neděli večer nebo v pondělí dopoledne na celý týden, abyste si mohli denní práci rozplánovat. Paní učitelky z 1. a 2. tříd budou zadávat úkoly na den, protože zde nedochází ke střídání vyučujících a mohou tím usnadnit denní plánování.
 3. Každý týden budou mít děti zadané povinné úkoly, které mají žáci vypracovat, abychom jim usnadnili návrat do školy. Současně budou vyučující zadávat úkoly nepovinné, které jsou určeny šikovným žákům, těm, kteří si chtějí učivo více procvičit nebo těm, kteří se zkrátka nudí.
 4. Prvňáci a druháci potřebují Vaši intenzivní pomoc, ale učte děti od 3. ročníku samostatnosti a více se zaměřte na kontrolu plnění úkolů.
 5. Úkoly jsou určeny žákům a proto i jejich odevzdání je možné pouze z účtu žáka, nikoli z účtu rodiče.
 6. Prosíme Vás, abyste opravdu minimálně 1 x týdně zkontrolovali ve Škole Online rozsah práce na daný týden.
 7. V případě, že je úkolů na daný týden příliš a Vy spolu s dětmi tzv. nestíháte, je potřeba dát vyučujícímu zpětnou vazbu.

Děkujeme Všem, kteří se snaží, kteří dělají pro své děti maximum a kteří s námi komunikují. Moc nás povzbuzují maily, které nám posíláte a které nás v naší práci povzbuzují.

Malá ochutnávka:

 • Děkuji za úkoly, co nám posíláte, a oceňuji, že jich není moc a jsou i pestré a zajímavé. Je to teď trochu náročnější období, ale doufám, že brzy pomine a vše se zase vrátí do normálu. Přeji pevné zdraví...
 • Moc děkujeme za vámi zaslané úkoly, zvládáme je dobře. Doufám, že tato situace nebude trvat dlouho, kluci už se těší do školy :-) 
 • Dobrý den, paní učitelko, my jsme hned dnes zkusili matematiku. Dceři se procvičování touto formou moc líbí a baví ji to, opravdu je nadšená. Učení zvládáme, vyjmenovaná slova jí jdou, už umí i po s. Pozdravuje Vás.
 • Dobrý večer, tak už máme hotovo. Za všechno moc děkujeme a jsme rádi, že máme tak skvělou paní učitelku. Zdraví vás celá naše rodina a přejeme pěkný večer.
 • Dobrý den,  dcera dostala úkol do pracovních činností - vytvořit 3 jídla během dne. Tento úkol se mi moc líbil. Bylo by možné ho zařadit častěji místo jiných předmětů?
 • Dobrý večer paní učitelko, myslím, že počet úkolů je tak akorát. Zahlcené si nepřipadáme. Pracujeme jak s knihami, tak i online. Využíváme všechny odkazy, které jste nám poslala. Tiskárnu doma máme, takže si můžeme i tisknout pracovní listy. Líbí se mi ta interaktivní prvouka. Co se týče násobilky, Sabinka násobky dvou a tři už celkem zvládá, takže to teď potřebuje pouze trénovat. Nové látky se nebojíme :-). Mockrát děkujeme za zaslané odkazy, materiály a úkoly. Přeji Vám mnoho zdraví a síly. Vím, že to není pro Vás lehké a vážím si Vaší práce.

Přidáno 1. 4. 2020, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

 • tel. škola 568 620 409
 • tel. jídelna 731 438 260
 • e-mail info@zshusova.cz
 • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna