Florbal – okrskové kolo AŠSK

V úterý 13.11.2018 se uskutečnilo okrskové kolo ve florbalu pro žáky 6. – 7. ročníků.

Napříč okresem byly jednotlivé školy rozlosovány do čtyř skupin. Ta naše byla výjimečně nejpočetnější a s celkovým počtem sedmi družstev byla konkurence opravdu veliká. A bylo to znát i v jednotlivých utkáních. Za bezkonkurenčním týmem ze ZŠ Benešova se totiž dlouho nevědělo, kdo bude na druhém až pátém místě. O tomto umístění rozhodovaly maličkosti a při počítání výsledků došlo i na zohledňování vzájemných zápasů a skóre. Naše družstvo nakonec po jedné prohře a dvou remízách (ze šesti zápasů) skončilo na krásném druhém místě. O postupu do okresního kola rozhodne slovo garanta soutěže a výsledky z ostatních skupin.

Sestava:

Jiří Dohnal

Ondřej Braun

Matěj Vildomec

Martin Hošťálek

Radek Pospíšil

Matěj Sedlák

David Svoboda


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina