Škola v přírodě, 3. ročník

Krásné tři dny v Zásece strávili třeťáci na škole v přírodě s Lipkou a programem „Co řemesla přinesla“.

Během pobytu žáci získali povědomí o některých řemeslech i praktické dovednosti v řemeslných dílnách. Řešili, co potřebují lidé ke svému řemeslu a jak těmito nároky co nejméně ovlivnit ostatní obyvatele i stav krajiny. Stali se členy rodin přesídlených do nového prostředí, protože původní místo kvůli rostoucímu počtu obyvatel už nebylo schopné všechny uživit. Upravili krajinu k obrazu svému, aby jim přinesla co největší užitek.


Zobrazení: Alba | Podle data

Škola v přírodě, 3. ročník


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta