Zlatý Ámos

Ve školním roce 2018/2019 se koná již 26. ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele ČR.

Do soutěže  Zlatý Ámos 2019 přihlásili žáci, studenti a jejich rodiče celkem 68 pedagogů. Své zastoupení má v letošním roce i naše škola zásluhou žáků a rodičů 5. A, kteří do soutěže přihlásili paní učitelku Mgr. Martinu Vlachovou. Podmínkou přihlášení bylo sepsání charakteristiky paní učitelky, zajímavého příběhu a získání minimálně 100 podpisů souhlasících s nominací. Na nominované učitele čeká 6 regionálních kol, ze kterých postoupí semifinalisté do dalšího kola.

7. února se konalo regionální kolo v prostorách Poslanecké sněmovny v Praze. Do tohoto kola byla pozvána také naše paní učitelka. Regionální kolo začalo tóny Amosovy znělky, poté byla všem přítomným představena porota a následovalo představení 14 týmů tohoto regionálního kola. Tým tvořil nominovaný učitel/učitelka a 3 žáci dané školy. Ti měli úkol nejtěžší, protože museli před porotou v pětiminutové osobní prezentaci představit svého učitele. Po celou dobu panovala v reprezentativních prostorách příjemná a přátelská atmosféra. Bonusem pro zúčastněné byla komentovaná prohlídka Poslanecké sněmovny.

Po druhé hodině odpolední se dostavila Kateřina Valachová, která předala všem nominovaným učitelům certifikát nejoblíbenějšího učitele dané školy, a pak již všichni netrpělivě čekali na vyhlášení postupujících. V Praze byl vyhlášen Zlatý Ámos za kraj Středočeský, Plzeňský a Jihočeský. Kraj Vysočina si na svého Zlatého Ámose bude muset ještě počkat, neboť jedna z nominovaných učitelek spolu se svým týmem ještě neprezentovala. Nicméně ať vše dopadne jakkoli, pro nás je paní učitelka vítězkou již nyní, protože nominace rodičů a žáků je obrovským poděkováním a oceněním její práce na naší škole.

Certifikát


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta