VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - SUPŠ Jihlava

Dne 16.10. 2019 se konal 11. ročník výtvarné soutěže pro žáky 8. a 9. tříd a ZUŠ na SUPŠ v Jihlavě.

Soutěže se účastnilo 150 žáků, konkurence byla obrovská, ateliéry praskaly ve švech a přetékaly nádhernými obrázky a zajímavými nápady. Z naší školy se soutěže zúčastnilo 9 žáků a k veliké radosti všech se Lucie Netrdová z 9.B. umístila na neuvěřitelném prvním místě! Dále za nejoriginálnější nápad dostala první cenu Simona Studená z 8.A. a v první dvacítce se objevila i Alena Susová z 9.A.

Nutno podotknout, že obrázky všech našich žáků byly velice zdařilé! Úspěšné slunečné odpoledne jsme pak oslavili prohlídkou výstavy v kostele sv. Kříže, kde je do konce října mimořádná výstava S. Lojdy Poslední večeře, na počest výročí Leonarda da Vinciho.

Všem se akce moc líbila, mnozí se těší, že si to příští rok zopakujeme a moc děkujeme všem zúčastněným žákům!


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina