Preventivní program v 6. B

Ve středu 1. února 2023 se v 6. B uskutečnil preventivní program zaměřený na téma: Vytvoření pozitivního klima ve třídě a navázání dobrých vztahů mezi spolužáky.

Program se dětem líbil, všichni se aktivně zapojovali a plnili neobvyklé úkoly. Zajímavý byl například přechod lávové řeky pomocí kamenů. Zde bylo nutné nad úkolem přemýšlet a snažit se poučit z chyb, což nebylo vždy snadné. Na závěr preventivního programu měly děti říct, jestli se někdy pomlouvají a posmívají. I tato sebereflexe byla podnětná pro další přemýšlení. Věřím, že tento den prožitý jinak, než ve školních lavicích bude mít kladný přínos pro naše chování a vzájemné vztahy i do budoucna.


Zobrazení: Alba | Podle data

Preventivní program v 6. B


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna