Škola v přírodě

Ani toto září si žáci čtvrtých tříd nenechali uniknout pobyt v přírodě spojený s výukou, hraním, sportovními činnostmi, koupáním a exkurzí na hrad Pernštejn.

Těšili se všichni, ale onemocnění některým zabránilo se pobytu zúčastnit, což je škoda. Společně se svými třídními učitelkami a paní asistentkou prožili pár dní mimo školu a svoji rodinu, zase se trochu více osamostatnili a poznali navzájem.

Postřehy žáků:

Jeli jsme na hotel Borovinka, bylo to tam super, moc jsem si to užila, měli jsme dobrej pokoj, na pokoji jsem byla s Elou. Snídaně, obědy i večeře mně moc chutnaly. Potom jsme šli na hřiště nebo jsme mohli hrát volejbal a taky minigolf. Jeli jsme na hrad Pernštejn, byla tam paní průvodkyně, která nám vyprávěla pověsti, které byli pravdivé. (Eliška Mlčochová)

 

Na škole v přírodě se mi líbilo, jak jsme hráli hry a jak jsme dělali šipkovanou. Není tu nic co by se mi nelíbilo. Bylo to tady super. Taky se mi líbila prohlídka hradu Pernštejna. Na pokoji bylo plno srandy. Jsem ráda, že jsem mohla jet. Chtěla bych, abychom na Borovinku jeli příští rok a zažili stejnou srandu jako teď. (Nella Dvořáková)

Líbilo se mi, jak jsme hráli šipkovanou, a jak jsme byli v bazénu a hráli jsme hry a třeba přehazovanou s ručníkem na dva týmy, a pak jsme šli na hřiště, a tam jsme si hráli na babu a to mě bavilo hodně a bylo to dobrý. (Dominik Komenda)

Ve středu jsme jeli na školu v přírodě. Cestou jsme měli prohlídku hradu Pernštejna, byla moc pěkná. No a jeli jsme na Borovinku. Po ubytování jsme využili krásného počasí a šli jsme do bazénu. Hráli jsme hry až do večera. A byl čtvrtek. Dopoledne jsme se učili, ale i hry venku nesměly chybět. Po obědě jsme hráli šipkovanou a přehazovanou s ručníky. Také jsme postavili domečky skřítkům v lese. I minigolf jsme si zahráli. Třetí den ráno přijel autobus a jelo se domů. Moc se mi tam líbilo. (Laura Hlavnová)


Zobrazení: Alba | Podle data

Škola v přírodě


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor