POSLEDNÍ VÝLET – TENTOKRÁT DO PRAHY

V pondělí 10. června se vydali deváťáci na svůj poslední výlet na základní škole. Jejich cesta směřovala do hlavního města.

Vyráželi jsme po šesté hodině ráno. Dorazili jsme k Pražskému hradu a vyrazili s naší průvodkyní na komentovanou prohlídku vnějších i vnitřních prostor nejen Hradu. Lehce zatažená obloha se postupně protrhávala a po prohlídce Zlaté uličky jsme se procházkou vydali směrem k Valdštejnskému paláci – sídla Senátu Parlamentu ČR. I zde jsme si mohli prohlédnout vnitřní prostory paláce. Pak už následovala pouze pěší prohlídka historického centra a „povinné“ nákupy nejen suvenýrů. Výlet jsme si opravdu užili. Škoda, že už byl poslední.


Zobrazení: Alba | Podle data

POSLEDNÍ VÝLET – TENTOKRÁT DO PRAHY


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor