Strašidelná škola

Předposlední lednový týden se na naší škole opět uskutečnila populární Strašidelná škola, letos na téma: Únik z říše filmů“

Senátoři naší školy a další dobrovolníci se na tento večer proměnili na strašidelná monstra, upíry, čerty, tajuplné víly, vodníky a další. Všichni účastníci museli projít tajuplnou a hrůzostrašnou trasu neosvětlenou školou. Na trase byla rozmístěna stanoviště, kde stateční návštěvníci plnili různé děsivé úkoly. Šílený smích, hrozivé zvuky a skřeky, ze kterých běhal mráz po zádech, se ozývaly po celé škole.  Trasa byla jako tradičně zakončena čarodějnickou laboratoří, kde si stateční návštěvníci vyzkoušeli různé pokusy.

Myslíme, že se akce povedla. Stejně jako loni, také letos byla hojná účast. Dobrovolné vstupné poputuje na Dobrého anděla. Děkujeme.


Zobrazení: Alba | Podle data

Strašidelná škola


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna