Republiková soutěž ve sportovní gymnastice

18. května 2024 se v Doubí u Třeboně konala Republiková soutěž ČASPV ve sportovní gymnastice.

Děvčata a chlapci z 11 krajů a v 6 kategoriích cvičili na kladině, hrazdě, prostných a přeskoku. Soutěžilo bezmála 300 závodníků. Žákyně naší školy Elen Běhalová a Kateřina Komárková, reprezentovaly spolu s Vendulou Zachovou a Terezou Řípovou, která závodí v Chotěboři, kraj Vysočina.

V opravdu nabité konkurenci, kdy některé závodnice trénují profesionální trenéři, předváděli dívky a chlapci to nejlepší, co jejich kraj mohl do soutěže poslat. Naše závodnice se nezalekly, předvedly skvělé výkony a rozhodně neudělaly ostudu našemu malému gymnastickému náměšťskému klubu. Nejlepší umístění bylo 14. místo Elen Běhalové. Všem dívkám gratulujeme a těšíme se na další gymnastické úspěchy.


Zobrazení: Alba | Podle data

Republiková soutěž ve sportovní gym


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor