Konečně jsme čtenáři

Konečně jsme se, my druháci, dočkali pasování na čtenáře, které v loňském roce neproběhlo.

Na pasování jsme se připravili velmi důkladně, dokonce i s přespáním ve škole. V pátek jsme si vyrobili pirátská trička, protože jsme třída pirátů. V sobotu 12. 6. nastal ten velký okamžik. Kdo jiný by nás mohl pasovat než sám Jack Sparrow a jeho přítel kapitán Černovous. Slavnostně jsme nastoupili s naší třídní „pirátskou“ vlajkou. Prokázali dovednosti čtení, složili slib čtenářů a nastal okamžik pasování. Statečně jsme před Jackem poklekli, slavnostně nás svým mečem pasoval. Všichni čtenáři obdrželi knihu, pamětní placku od paní ředitelky a malou sladkost z truhlice kapitána Černovouse. Nakonec jsme se s piráty také vyfotili. I slzičky dojetí maminkám ukáply. Toto pasování si budeme všichni dlouho pamatovat.


Zobrazení: Alba | Podle data

Pasování na čtenáře


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor