Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej

Ve středu 24. 4.měli žáci 5. – 9. ročníku možnost zhlédnout divadelní představení Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej v podání Michaely Dolinové a Ladislava Ondřeje.

Karel Louda je žák 8. třídy. Přichází do nové školy v novém městě. Bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a HOLEK! Na pomoc mu přijde paní RY-PO-SLUCH. Rychlá pomoc slušného chování. Ukáže mu, jaké chyby dělá při představování, při jízdě v autě, ve škole, v kině, na rautu a v kontaktu s děvčaty.  Navzájem se poznávají a mění. Z přísné dámy se stane rozverná paní a z méněcenného kluka mladý muž s rozhledem. Základy slušného chování s nadhledem – to vše nám nabídlo toto představení. Překvapením a pro některé (obzvláště fanynky) mocným zážitkem bylo hudební vystoupení Milana Peroutky a Nelly Řehořové. Celý program zakončila společná autogramiáda všech účinkujících – zájem o podpisovou kartičku a především fotografování s hvězdami dne nebralo konce. Doufejme, že kromě zábavy si diváci odnesli také něco z představených pravidel etikety.


Zobrazení: Alba | Podle data

Trapas nepřežiju!


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina