Školní výlet osmého ročníku

Osmáci si letos na školním výletě mohli zkusit objevit i překonat své možnosti.

Okusili lanový park, nástrahy hromadné dopravy v době výluky a nocování ve stanech. Ve středu 12. června obě třídy osmého ročníku utvořily jednu velkou skupinu, která vyrazila do lanového centra v Brně na Lesné. Absolvovali zácvik na nízkých lanových lávkách, proškolení vzájemného jištění a poté mohli vyrazit na lanové lávky až do výšky 8 metrů. Žáci museli prokázat vzájemnou důvěru a mnozí také překonat svůj strach, drtivá většina by ráda zůstala u lan mnohem déle, ale náš program pokračoval. Cesta z Brna do Hartvíkovic nám rychle utekla, protože jsme kvůli výluce vystřídali více dopravních prostředků. V kempu u Dalešické přehrady nás čekala teplá večeře a pro některé nadlidský úkol – postavit si stan. Podařilo se a v pořádku jsme přečkali chladnou noc. Po snídani a sklizení našeho ležení jsme se vydali na pěší cestu do Náměště nad Oslavou. Nepříznivá předpověď počasí se nakonec nenaplnila, program jsme mohli absolvovat v naplánované podobě, a tak máme z těchto dvou dnů parádní zážitky.


Zobrazení: Alba | Podle data

Školní výlet osmého ročníku


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna