Job shadowing – Itálie

V posledním květnovém termínu jsem nabyl mnoho nových poznatků a zkušeností.

V rámci projektu Erasmus+ jsem se dostal do italské školy ve městě Cavallino Treporti nedaleko Benátek. Jednalo se o školu, která odpovídala zhruba našemu druhému stupni základní školy. Poznal jsem místní školní dny z pohledu žáků i učitelů a oni se zase seznamovali s naší podobou organizace výuky. Přímá účast na hodinách byla velmi obohacující jak po profesní, tak lidské stránce.  Díky nabytému programu byl čas strávený ve škole Scuola Secondaria Di 1 Grado V. Carpaccio velice přínosný.


Zobrazení: Alba | Podle data

Job shadowing – Itálie


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš