Vaření ve 3. B

Vařila myšička kašičku nás učila maminka, když jsme byli malí. Tentokrát jsme si nevařili kašičku, ale vyzkoušeli jsme si ve školní kuchyňce smažit palačinky, vytvořit zmrzlinový pohár a někteří se pustili i do náročnějšího pokrmu - tortilly.

Vaření v kuchyni není tak jednoduché, jak se nám na první pohled zdálo. Museli jsme si hlídat, aby se nám nepřepaloval tuk, hlídat si čistou pracovní plochu a po jídle vše umýt a pomůcky uložit na své místo. Problém nastal připravit si tabuli pro jednoduché stolování a chovat se vhodně u stolu. Vaření nás bavilo, užili jsme si to. Zkrátka, co jsme si navařili, to jsme také snědli a chutnalo nám. Všichni jsme si popřáli: Dobrou chuť!


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna