Konverzační soutěž v AJ

Máme za sebou školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Úroveň žáků je rok od roku lepší, proto na postup do okresního kola nestačí jen běžné znalosti z hodin, ale je potřeba trénovat pohotovost v konverzačních situacích, zlepšovat si poslechové schopnosti např. sledováním filmů v originále, případně využívat online výukových zdrojů i ve volném čase. Soutěž měla 2 kola. V první části, které se účastnili všichni žáci 6. – 9. ročníku, byla ověřena schopnost porozumět slyšenému projevu. Kdo si v tomto kole vedl nejlépe, postoupil do konverzační části. Zde následovalo krátké povídání o sobě, odpovědi na otázky poroty, popis obrázku a řešení konverzační situace. Soutěž proběhla ve dvou kategoriích – 6. a 7. ročník (kategorie A1), 8. a 9. ročník (kategorie A2). Z každé kategorie postupují 2 nejúspěšnější do okresního kola v Třebíči, které proběhne v březnu. Všem děkujeme za skvělé výkony a věříme, že se se svojí angličtinou ve světě neztratí.

Výsledky:

Kategorie A1

  1. Hynek Jaroš
  2. Ema Chaloupková
  3. Prokop Vavřina

Kategorie A2

  1. Jakub Sobotka
  2. Barbora Staňková
  3. Sára Koubková

Zobrazení: Alba | Podle data

Konverzační soutěž v AJ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš