Grafik, kuchař – číšník, kadeřník

Osmáci naší školy se ve středu 22. listopadu měli možnost seznámit s nabízenými obory Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč.

Viděli ukázku činností kadeřníka, číšníka a grafika. Sami si vyzkoušeli přípravu míchaných nápojů včetně ochutnávky, měli možnost nechat se zkrášlit v kadeřnickém salónu, vidět práci grafiků a odnést si vlastní fotografii. Praktická prezentace oborů žáky zaujala a byla správnou akcí, která zprostředkovává žákům povědomí o různých povoláních a pomáhá jim rozhodovat se o vlastní budoucnosti. Děkujeme OAHŠ Třebíč za tuto možnost.


Zobrazení: Alba | Podle data

Grafik, kuchař – číšník, kadeřník


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor