AKCE – PEVNOST HUSOVKA

Dne 25. 6. 2020 proběhlo na naší škole loučení se školním rokem pro 1. stupeň ZŠ pod názvem „Pevnost Husovka“.

Akce byla inspirována televizním pořadem Pevnost Boyard. Ráno v 8 hodin zazněla na školním hřišti znělka známého pořadu a děti se rozhýbaly rozcvičkou pod vedením paní učitelky Jany Komárkové. Poté postupně odcházely třídy s třídními učitelkami na dobrodružnou cestu za pokladem. Prvním stanovištěm byly Hádanky otce Fura, na druhém stanovišti měly děti za úkol třídit odpad, na třetím stanovišti poznávaly a rozdělovaly ovoce a zeleninu, čtvrté stanoviště byla střelba na cíl pod odborným vojenským vedením, páté stanoviště bylo nazváno „Lovci a sběrači“ (děti poznávaly zvířata a rostliny ČR), na šestém stanovišti musely děti z každé třídy táhnout za jeden provaz a na sedmém stanovišti zas procvičily své hlavičky matematikou. Za každý splněný úkol dostaly jednu indicii. Na konci dobrodružné cesty musely z indicií uhodnout výherní heslo, za které dostaly pytel pokladu.

Akce měla kladné odezvy jak od třídních učitelů, tak od zúčastněných žáků. Byli jsme rádi, že i počasí nám přálo!


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor