EXKURZE K VOLBĚ POVOLÁNÍ

S blížícím se termínem podání přihlášky k dalšímu studiu využili žáci devátého ročníku možnost zhlédnout prezentaci učňovských a studijních oborů Hotelové školy a Obchodní akademie z Třebíče.

Ve čtvrtek 28. listopadu nás v prostorách střediska praktického výcviku v Náměšti nad Oslavou uvítali zástupci školy, kteří nám představili tradiční i nové obory jak studijní, tak také učňovské. Přítomni byli i žáci školy, kteří nám předvedli své dovednosti a podělili se o zkušenosti z výuky i z praxe. Zájemci (a bylo jich opravdu hodně, někteří projevili i opakovaný zájem) si mohli vyzkoušet přípravu míchaného nápoje – samozřejmě ve „virgin“ verzi, nechat si zpracovat bláznivé i seriózní fotky ve fotokoutku, načesat si lokny či vyzkoušet módní party odstíny vlasů, vyřezat jablíčko nebo nazdobit perníčky. A už jste viděli přípravu fotoccina? Ne? Nabízíme malou ukázku. Všichni jsme si celé dvě hodiny opravdu užili a odnesli si tipy kam dál.

 


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina