Předávání Slabikářů v 1. B

Pátek 4. 11. se stal významným dnem pro prvňáčky z 1. B, kterým byl předán Slabikář.

Nejprve ale museli splnit tři úkoly, aby se dostali do tajemné komnaty, kde byly Slabikáře uschovány. Žáci museli vyjmenovat písmena, která se od začátku roku naučili, víčky je vyzdobit, následně k nim vyhledat obrázky, které na toto písmenko začínají a na závěr najít dveře od tajemné komnaty a přečíst z nich slabiky, které zde byly vyvěšeny. Pak už následovalo samotné předávání Slabikářů. Milí prvňáčci, ať vás poznávání nových písmenek stále baví a brzy se z vás stanou šikovní čtenáři.


Zobrazení: Alba | Podle data

Předávání Slabikářů v 1. B


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina