Závěrečné prezentace žáků devátého ročníku

Na konci školního roku čekal deváťáky ještě poslední důležitý úkol – tradiční závěrečné prezentace na téma: Moje budoucnost.

Nejprve všichni vytvořili prezentaci, kterou postupně za podpory vyučujících a spolužáků vylepšovali a trénovali projev. V den D všichni slavnostně oblečení předvedli své prezentační dovednosti před porotou složenou z vedení školy, třídní učitelky a vyučující českého jazyka a před ostatními spolužáky. Dozvěděli jsme se spoustu nového o dětských snech a přáních, ale také zajímavosti o zájmech a plánech do budoucna. Všichni překonali nezbytnou trému a svého úkolu se zhostili se ctí. Je vidět, že deváťáci jsou na studium na středních školách dobře připraveni a my jim přejeme, aby se jim dařilo.

Ukázky prezentací:

Vnislav Knapík
Ivana Höklová
Radim Móczár 


Zobrazení: Alba | Podle data

Závěrečné prezentace 9


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina