ZIMNÍ ČTYŘBOJ – OKRESNÍ KOLO

Ve středu 12. října se naši žáci vydali hájit barvy školy na okresní kolo v zimním čtyřboji. Okresního kola se zúčastnili také žáci ze ZŠ Komenského Náměšť n. Oslavou, ZŠ Bartuškova Třebíč, ZŠ Valeč a Gym club Třebíč.

Všichni soutěžící si změřili své síly ve čtyřech disciplínách – člunkový běh, hod plným míčem, skok z místa a šplh. Našim žákům se vedlo velmi dobře a získali celkem 17 medailí. Zlatou vybojoval Oliver Kuna, Martin Krčál, Jakub Janda, Dominik Galvánek, Anna Palánová, Jana Rousková a Monika Betková, stříbrnou Dominik Bednář, Matyáš Chmelíček, Tomáš Kamas, Elen Běhalová a Sofie Toczko, bronzovou pak získal Tomáš Staněk, Jakub Strnad, Kristýna Křapová, Natálie Pelánová a Šarlota Sofie Horká. Medailisté postupují do krajského kola společně se žáky, kteří skončili na 4. místě. Všem blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

ZIMNÍ ČTYŘBOJ – OKRESNÍ KOLO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta