Den otevřených dveří

Podívejte se na krátký videospot.

Ve čtvrtek 6. prosince se uskutečnil tradiční „Den otevřených dveří“. 

Dopoledne od 8 do 10 hodin měli rodiče možnost navštívit výuku. Toho využilo mnoho rodičů zejména na 1. stupni, ale podívat se na práci svých děti přišli i někteří rodiče z 2. stupně. Odpoledne už patřilo nejprve budoucím prvňáčkům, kteří se zábavnou formou seznámili s tím, co je ve škole čeká. Pro jejich rodiče mezitím proběhla beseda s paní ředitelkou o činnosti naší školy. Poté už pro všechny dětské i dospělé návštěvníky následovala prohlídka školy a zejména aktivity v nejrůznějších vánočních dílnách. Měli možnost ochutnat výrobky dětí v nové žákovské kuchyňce, prohlédnout si umění našich gymnastek, zazpívat si v hudební dílně, vyzkoušet zajímavé pokusy nebo nejrůznější zábavné kvízy a soutěže. Jako každoročně své výrobky prodávali také zástupci školní družiny. Celodenní program byl zakončen adventní besídkou našich žáků v konferenčním sále. Akce se opravdu vydařila a návštěvníci odcházeli spokojeni.

Děkujeme panu Ing. Přemyslu Tomkovi za darovaný vánoční stromek na výzdobu školy a naladění vánoční atmosféry.

 


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina