„Jsem laskavec“ na Husovce

V tento předvánoční čas předali senátoři školy částku 4000,- paní Michaele Nejedlé. Dar ji velmi překvapil a potěšil a my jsme moc rádi, že jsme mohli touto laskavostí pomoci.

Naše škola se v letošním roce zapojila do mnoha dobročinných a charitativních akcí. Velkou zásluhu na tom má školní senát, pracující při naší škole. Zaregistrovali jsme se jako tým „SENÁTOŘI“ do celostátního projektu „JSEMLASKAVEC“. Měli jsme za úkol „páchat“ laskavosti a to nejlépe 13. 11. 2018. Rozhodli jsme se, že uspořádáme dobročinný bazar hraček, knížek, drobností a oděvních doplňků. Naši žáci se aktivně zapojili do této akce a nanosili spoustu krásných věcí, které jsme 13. a 14. listopadu prodávali. Výtěžek této akce jsme věnovali mamince našeho spolužáka, která je po vážné nemoci upoutána na invalidní vozík. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna