ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – KRAJSKÉ FINÁLE

Do krajského kola Atletického čtyřboje postoupili mladší hoši z 1. místa v okrese.

Od začátku tedy bylo jasné, že když se jim zadaří, budou moci bojovat o přední příčky. V této nejpočetnější kategorii soutěžilo celkem 8 nejlepších škol z celého kraje. Složení našeho družstva bylo ale do poslední chvíle nejisté, protože zranění Lukáše Měcháčka bylo důvodem oslovit na poslední chvíli Tomáše Štěpničku ze 6. B. Nejlépe bodovanými z našich závodníků byli stejně jako v okresním kole Štěpán Jadámek a Adam Šoltés, hned za nimi Martin Krčál, ale byl to právě Tomáš Štěpnička, který si z pozice náhradníka zlepšoval jeden osobák za druhým a svými body podržel družstvo, které to nakonec dotáhlo na krásné 3. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy, gratulujeme k vynikajícím výkonům a přejeme mnoho atletických úspěchů v příštím školním roce.


Zobrazení: Alba | Podle data

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – KRAJSKÉ FINÁLE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina