Branný den

V pátek 31. 5. se celý 1. stupeň sešel na školním hřišti, kde byl zahájen branný den.

U Rathanu, na pozemku a na školním hřišti bylo připraveno celkem devět označených stanovišť, u kterých asistovaly paní vychovatelky z družiny a paní asistentky. Na každém stanovišti pomáhali i žáci 9. B. Všem patří poděkování.

Děti si po třídách měly možnost vyzkoušet různé dovednosti. Ty se týkaly zdravovědy, dopravní výchovy, střelby ze vzduchovky a z praku. Zkusily si překážkovou dráhu, hod kriketovým míčkem, orientaci v terénu i na plánku, šifry i hasičské dovednosti.

Odměnou jim bylo lízátko.

Celá akce se vydařila a i počasí nám přálo.


Zobrazení: Alba | Podle data

Branný den


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina