KRAJSKÉ KOLO V PŘEHAZOVANÉ

V sobotu 9. března jsme na naší škole uspořádali krajský turnaj v přehazované.

Soutěže se zúčastnily 3 školy. Ta naše, ZŠ Komenského a ZŠ Hrotovice. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích, při čemž v té mladší soutěžila namixovaná družstva z kluků i holek, starší kategorie už hrály odděleně. Nejlépe se dařilo starším klukům, kteří ve své kategorii vyhráli. Holky skončily na 3. místě. Mezi mladšími jsme měli dvě družstva. Lépe dopadlo družstvo B, které bylo třetí, na čtvrtém místě potom bylo družstvo A.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme jim k pěknému výsledku.


Zobrazení: Alba | Podle data

KRAJSKÉ KOLO V PŘEHAZOVANÉ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna