Okresní kolo konverzační soutěže AJ

Po dvouleté pauze se naši žáci vydali změřit svoje dovednosti v angličtině do okresního kola v Třebíči. Soutěž pořádá DDM Hrádek a již tradičně se konala v prostorách Katolického gymnázia.
Okresní kolo konverzační soutěže AJ

V kategorii A1 nás reprezentovali Matěj Jura a Jakub Sobotka. Ve velké konkurenci 32 soutěžících se oba kluci neztratili a jen o vlásek jim unikla první desítka. V kategorii A2 skvěle obstála Julie Krejčí a Tadeáš Drozd, kteří se v počtu 30 soutěžících do první desítky probojovali. Zvlášť u starších žáků je důležitá komplexní znalost cizího jazyka – nestačí jen plynule mluvit, ale je třeba i používat správnou gramatiku a mít bohatou slovní zásobu. Všichni soutěžící zaslouží velké poděkování za reprezentaci školy.


Přidáno 31. 3. 2022, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta