Hravé Ekodopoledne se senátem

V pondělí praskal školní pozemek ve švech.
Hravé Ekodopoledne se senátem

Přivítali jsme totiž 171 odvážných školkáčků ze všech tří náměšťských mateřských škol na hravém soutěžním dopoledni, které organizovali senátoři za vydatné pomoci žáků pátého ročníku. Děti ze školek byly rozděleny do skupinek po třech a každá skupinka dostala svého velkého kamaráda z pátého ročníku, který je provázel osmi stanovišti a možná i trochu pomáhal při plnění hravých úkolů s ekologickou tematikou. Děti poznávaly zvířecí rodinky, protáhly se Spidermanovou pavučinou, zaskákaly si se zajíčkem v pytli a ochutnaly mrkvičku, sbíraly a počítaly barevné „broučky“, vytleskávaly slabiky podle obrázků, skládaly puzzle s motivem stromu, kytky a pejska a nechybělo ani třídění plastu a papíru do správných tašek. Protože bylo velké teplo, mohli se všichni osvěžit domácí bezinkovou šťávou. Všechny děti byly moc šikovné, zvládly úkoly bez doprovodu jejich učitelek a zasloužily si tak na konci drobnou odměnu. Senátorům i páťákům patří velké poděkování za vysoké pracovní nasazení a úsměv na tváři po celé dopoledne. 

 

Akce byla podpořena z Fondu Vysočiny – projekt Respektujeme přírodu


Přidáno 19. 6. 2019, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina