Sprintérský dvojboj

V den školní akademie měli někteří žáci naší školy opravdu napilno.

Mezi generální zkouškou a vlastním vystoupením na akademii stihli ještě reprezentaci školy na celoroční soutěži atletických přípravek BHS – sprintérském dvojboji. Ten se konal v Třebíči na stadionu TJ Spartak Třebíč a malí atleti si v něm změřili síly v běhu na 50 m a na 60 m. Výsledky obou běhů byly následně sečteny a vyhlášeni vítězové. Z našich žáků se nejlépe vedlo Adamu Šoltésovi a Alexandru Adamu Kovářovi, kteří ve své kategorii skončili na krásném třetím místě. Bramborovou medaili si potom odvážela Jana Rousková. Děkujeme i všem ostatním sportovcům a na podzim se budeme těšit na pokračování soutěže.

Výsledky jednotlivých závodů, ale i průběžné výsledky soutěže BHS je možné najít na:

http://www.atletikaprodeti.estranky.cz/

 


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna