Soutěž Bobřík informatiky

Ve dnech 10. a 11. listopadu se žáci naší školy poprvé účastnili soutěže Bobřík informatiky (na www.ibobr.cz se dozvíte o soutěži víc), která je zaměřena na algoritmizaci, porozumění informacím, digitální gramotnost a řešení problémů.
Soutěž Bobřík informatiky

Nejprve si kluci a holky v minulých týdnech vyzkoušeli testy z minulých let. Soutěže se zúčastnili žáci čtvrté a sedmé třídy. Hlavním účelem soutěže je zjištění, jak kdo je na tom se svými schopnostmi v daných oblastech a samostatné řešení leckdy neobvyklých úloh. Ve věkových kategoriích pro naše žáky se nesestavuje celkový žebříček. Mezi našimi žáky si nejlépe vedli ze čtvrtého ročníku Valérie Valová, Lukáš Hapal a Anežka Sedláčková. Mezi děvčaty sedmého ročníku pak Ema Chaloupková, Karolína Šmardová a Ema Vorlová.


Přidáno 24. 11. 2022, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš