Krabice od bot aneb DĚTI DARUJÍ DÁRKY DĚTEM

Děti ze II.B připravily společnými silami dárkové krabice, které o Vánocích udělají radost dalším dětem.

Akce Krabice od bot, kterou pořádá Diakonie ČCE, má za cíl o Vánocích potěšit děti z chudších rodin v České republice a děti v domovech.  Hračky, výtvarné potřeby, oblečení, knížky a další zajímavé věci jsme pečlivě roztřídili, aby dárková krabice byla rozmanitá. Na závěr se krabice zabalily do vánočního papíru, aby mohly putovat dál. Krabice od nás převzala náměšťská organizace PRO OKO, která krabice doručí do rukou dětí. Děti měly radost, že prostřednictvím krabic od bot vykouzlí úsměv dalším dětem. Děkuji za spolupráci rodičů.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina