Výmalba učebny AJ

V tomto školním roce se nám podařila zrealizovat výmalba v učebně anglického jazyka.

Motiv větrného mlýna, v jehož lopatkách vidíme čtyři základní dovednosti: SPEAKING, LISTENING, READING a WRITING vyjadřuje symboliku skutečnosti, že k perfektnímu zvládnutí jazykové vybavenosti potřebujeme mít zvládnuté všechny tyto čtyři atributy a jedině tak se kolo našeho pomyslného mlýna plné jazykové vybavenosti může roztočit. V mracích jsou napsané nástroje a aktivity využívané při učení. Věříme, že tato výmalba učiní výuku v této učebně příjemnější a veselejší.


Zobrazení: Alba | Podle data

Výmalba učebny AJ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor