Chemické pokusy pro předškoláky

Opět jsme (před začátkem distanční výuky) na ZŠ Husova uspořádali ukázku pokusů a experimentů pro naše budoucí žáčky.

Tentokrát jsme se sešli ve venkovních prostorech školního hřiště. Mohli jsme si dovolit zařadit pokusy, které by v učebně realizovat nešly, např. zapalování dýmovnic, odpalování vodních raket a pokusy s heliem. Současně by z nás měl radost i hlavní epidemiolog, protože jsme byli na čerstvém vzduchu a předškoláci se nesetkali s našimi dětmi. Den pokusů se opět vyvedl a my se těšíme na další setkání.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Chemické pokusy pro předškoláky


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta