Zápis dětí do prvního ročníku

V pátek 12. dubna proběhl na naší škole zápis dětí do prvního ročníku.

Je to pro nás velká událost, na kterou se pečlivě připravujeme. V letošním roce jsme zápis nazvali „Hrátky se zvířátky“. Cestou do druhého patra děti musely plnit úkoly na stanovištích se zvířátky. Žabičkám pomáhaly třídit geometrické tvary v barvách duhy. U včeliček zavazovaly mašličku na včelí kukličce a vystřihovaly úl. U králíků bylo potřeba překonat překážkovou dráhu a mnoho dalších pěkných úkolů. Ve třídě potom čekaly paní učitelky, které se přesvědčily o tom, že nám do školy nastupují samé šikovné děti.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta