Šesťáci v Moravském krasu

V letošním roce se šesté ročníky vydaly do krásné přírody Moravského krasu.

Nejprve nás čekala prohlídka Punkevní jeskyně a projížďka na loďce po tajemné říčce Punkvě. Potom nás lanovka vyvezla na horní můstek propasti Macocha. Pro některé to byla první návštěva této krásné chráněné krajinné oblasti, proto jsme s pokorou sledovali, co příroda vytvářela po tisíce let. Po nezbytném nákupu suvenýrů a občerstvení následovala cesta do Brna, kde jsme se vyřádili na trampolínách v Jump Parku. Díky kombinaci poznání, turistiky a zábavy se výlet velmi vydařil a všichni si odnesli zážitek v podobě příjemně stráveného dne s kamarády.


Zobrazení: Alba | Podle data

Šesťáci v Moravském krasu


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna