Přebor v přespolním běhu

V sobotu 7. října se konal v Dalešicích Přebor župy plk. Švece v přespolním běhu.

Na start se v tento slunný den dostavilo 135 běžců. Nechyběli mezi nimi ani žáci ZŠ Husova, kteří startovali jako veřejnost. Naši školu reprezentovalo pouze 6 hochů. Z nich si nejlépe vedli Jiří Preisner a Martin Krčál, kteří doběhli na 1. místě a odvezli si tak zlatou medaili. Krásné 3. místo obsadil Tomáš Staněk. Město Náměšť nad Oslavou skvěle reprezentoval také Ondřej Kopuletý, který startoval pod hlavičkou TJ Sokol Náměšť nad Oslavou.

Všem našim běžcům děkujeme za reprezentaci a přejeme jim, ať jim to dobře běhá i na dalších podobných soutěžích.

Výsledky


Zobrazení: Alba | Podle data

Přebor v přespolním běhu


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna