STÍNOVÁNÍ (JOB-SHADOWING) V ITÁLII

V rámci programu Erasmus+ jsme poslední týden v květnu měly možnost navštívit školu v italském Salernu.

Salerno je historické město na pobřeží Amalfi, které je známé svým bohatým kulturním dědictvím a významnými vzdělávacími institucemi. Jednou z nich je škola Instituto Comprensivo San Tommaso d'Aquino. Tato škola zahrnuje mateřskou školu, základní školu a nižší střední školu a nabízí inovativní vzdělávací programy v rámci projektu DADA, který integruje moderní pedagogické metody.

Během týdenního pobytu na této škole jsme měly příležitost diskutovat s pedagogy o osvědčených postupech ve výuce, sledovat výuku hodin dějepisu, zeměpisu, anglického jazyka a hudební výchovy. Také jsme se aktivně zapojovaly do vyučovacích hodin.

Učitelé byli velmi otevření ke sdílení svých zkušeností s metodami jako peer-education a cooperative learning, které podporují aktivní zapojení studentů.

Celkově to byla pro nás zkušenost obohacující a přinesla nám cenné poznatky.


Zobrazení: Alba | Podle data

STÍNOVÁNÍ (JOB-SHADOWING) V ITÁLII


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš