Když nás učí deváťáci

Deváťáci si užívají poslední dny na naší škole. A protože už mají za sebou úspěšné přijímačky na střední školy, rozhodli se předat něco z toho, co se naučili žákům z prvního stupně.

Na pondělní dopoledne si pro děti třetích, čtvrtých a pátých ročníků připravili hravou soutěž týmů v angličtině. Každá třída měla úkoly podle své jazykové úrovně a na sedmi stanovištích si všichni pomocí hry zopakovali slovíčka, hláskování, odpovědi na otázky, orientaci ve městě a mnoho dalšího. Na konci čekala všechny drobná odměna. Všem se hra líbila, zasoutěžili si i někteří vyučující, a sami deváťáci odcházeli s pocitem smysluplně stráveného dopoledne. Deváťákům moc děkujeme nejen za nápady a přípravu hry, ale také cennou zpětnou vazbu o tom, co dětem jde a kde je třeba v příštích letech přidat.


Zobrazení: Alba | Podle data

Když nás učí deváťáci


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna