MIKULÁŠSKÁ LAŤKA

Ve středu 6. prosince pořádala naše škola regionální kolo Mikulášské laťky.

Této soutěže ve skoku vysokém se mimo našich žáků zúčastnili skokani ze ZŠ Tasov, Březník a ze ZŠ Komenského. Celkově se soutěže zúčastnilo 108 závodníků. K vidění byly krásné výkony, při nichž se soutěžící navzájem povzbuzovali. Padlo i několik osobních rekordů. V letošním roce se laťka zastavila na výšce 165 cm, kterou zdolal náš žák Jakub Janda z 9. A.

Naši žáci získali 4 zlaté medaile (Karla Hanousková, Jana Kryštofová, Adam Šoltés, Jakub Janda), 5 stříbrných (Victorie Sochorová, Elen Běhalová, Marek Šuler, Štěpán Jadámek, Monika Betková) a 7 bronzových (Liliana Kunová, Anna Pelánová, Matyáš Musil, Adam Požár, Soňa Odrazilová, Michal Strážnický, Eliška Mayerová)

Děkujeme všem našim závodníkům za reprezentaci školy a přejeme mnoho osobních rekordů na příští Mikulášské laťce.

Video 1
Video 2
Video 3

Výsledky

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Mikulášská laťka


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta